Wyróżnienie w jednym z największych i najbardziej prestiżowych konkursów świata w dziedzinie wzornictwa dla brodziko – wanny „Jena” projektu Moniki Elikowskiej- Opala i Wojciecha Opala z MOWOstudio.

Podwójne Must Have 2015 dla naszych kolekcji. Wyróżnienie otrzymały: kompleksowa linia wyposażenia łazienek Balta projektu MOWOstudio oraz seria zlewozmywaków Ewit przygotowana przez Marmorin Design Studio.

Linia umywalek personalizowanych Ugo znalazła się w finale konkursu. Kolekcja zaprojektowana przez Marmorin Design Studio oferuje możliwość wyboru długości produktu.

Finalista konkursu Dobry Wzór. Umywalka i wanna z kolekcji Liva projektu MOWOstudio, któremu udało się stworzyć uniwersalny w swojej prostocie kształt charakteryzujący się czystą formą. Doskonale komponującą się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach.

Wyróżnienie podczas Łódź Design Festival 2012 dla wanny Liva projektu MOWOstudio.

Najwyższe wyróżnienie dla umywalki „UNI” projektu Anny Dul wykonanego w ramach współpracy z Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu i programu PEP. Jurorów urzekł uniwersalny charakter umywalki i pomysł na zjednanie potrzeb osób pełno i niepełnosprawnych za sprawą jednego produktu. W ocenie ekspertów „design umywalki, nie stygmatyzuje użytkowników z ograniczoną sprawnością.

Nagroda dla utrzymanej w tonie klasycznej nowoczesności umywalki “Wega” projektu Marmorin Design Studio. Promieniująca blaskiem i ascetyzmem formy, bryła dedykowana jest wielbicielom pięknych przedmiotów ceniących sobie klasyczne rozwiązania projektowe. Umywalka doskonale komponuje się w nowoczesnych, harmonijnie zaaranżowanych pomieszczeniach.

Wyróżnienie podczas Łódź Design Festival 2011 dla umywalki „Wega” projektu Marmorin Design Studio i brodziko – wanny „Jena” Moniki Elikowskiej-Opala i Wojciecha Opala z MOWOstudio.

Wyróżnienie w plebiscycie organizowanym przez Polski Instytut Wzornictwa Przemysłowego dla umywalki „Tatoo” – finalista konkursu projektu Piotra Wełniaka. Miano produktów rekomendowanych uzyskały natomiast umywalki Erato, Sirona i zlewozmywak Voga. Erato – projektu Marmorin Design Studio, Voga – projektu Piotra Wełniaka i Sirona – wspólny projekt Piotra Wełniaka i Anity Chudeckiej.

Statuetka w plebiscycie popularnego na polskim rynku magazynu sanitarnego dla umywalki „Rea” projektu Piotra Wełniaka. Design zainspirowany został ideą połączenia dwóch przeciwstawnych, a zarazem idealnych form koła i kwadratu.

Dla umywalki „Rea” projektu Piotra Wełniaka. Nagrodzona została również umywalka „Sirona” projektu Piotra Wełniaka i Anity Chudeckiej, która łączy w sobie prostotę wraz z wyrafinowaną formą. Wyróżnienie zostało nadane także umywalce „Onda” projektu Marcina Jędrzaka.